Test Prep Services, Kariyerinizin fırsatını kaçırmayın

Dil Testlerine Hazırlık

IELTS / TOEIC / BULATS / GRE / GMAT / SAT AffinA'nın deneyimli yabancı öğretmen kadrosundan IELTS sınavı için özel ders alın, hedeflerinize ulaşın.  IELTS ve GMAT eğitimlerimizde %100 başarının haklı gururunu yaşıyoruz.  Butik olmanın avantajı burada. 

Uluslararası testlerde hedeflenen puanları alabilmek çok özel bir hazırlık gerektirir. Söz konusu testlere girmesi gereken katılımcıların Genel İngilizce seviyeleri ve belli becerileri ilk etapta önemlidir.  

Ancak ayrıca bu testleri çok iyi tanıyabilmeleri ve kendilerini başarıya ulaştıracak özel taktik ve stratejileri de öğrenmeleri gerekmektedir.  Affina'da öğrencilerimizi uluslararası testlere bu konuda özel uzmanlığa sahip eğitmen kadromuz hazırlamaktadır. Yukarıdaki başlıkta da göreceğiniz uluslararası testler farklı amaçlarla alınabilmektedir. Yurtdışında veya Türkiye'deki üniversitelerde okuyabilmek, yüksek lisans veya doktora yapabilmek, işe girerken dil becerisinin yeterli olduğunu kanıtlayabilmek ya da dil tazminatı alabilmek gibi nedenlerle bireyler bu testler girebilmektedir.  Affina katılımcıların testlerden hedefledikleri puanları alabilmeleri için en etkin metodolojileri kullanmaktadır.  Belli başlı testlere yönelik karşılaştırma yapabileceğiniz ve hedeflediğiniz puana ulaşabilmek için yaklaşık ne kadar süreli eğitim almayı planlamanıza yardımcı olacak tablomuz şu şekildedir:

Test Hazırlık Programlarımız 30 – 120 saat arasında değişen paketler halinde sunulmaktadır. Katılımcının bulunduğu beceri düzeyine göre bir seviye atlaması 60 – 72 saatlik eğitimle mümkün olabilmektedir. Gerekli ilave ev ödevlerinin yapılması, düzenli ders alınması, kişinin öğrenme profili ve alışkanlıklarının da doğal olarak etkisi olabilmekte ve hedeflen puanları alacak kapasiteye erişebilmek kişiden kişiye değişim gösterebilmektedir.

Uluslararası testlere hazırlık eğitimlerimiz bire – bir özel ders formatında veya mini gruplar şeklinde verilmektedir.

Detaylı bilgi ve ön analiz randevuları için lütfen bize ulaşın.


Bu programı beğendiniz mi?  Hemen teklif alın:  

Hemen Teklif Alın *
Hemen Teklif Alın
Hangi programı beğendiniz?