Bireysel Programlar

Geleceğinizi şansa bırakmayın; uzman iletişimcilerin rehberliğinde ihtiyacınız olan dil eğitimini planlayın. Dil öğrenmenin ilk bakışta daha maliyetli görünse da aslında en verimli yolu özel ders almaktır.  İmkanınız varsa, mutlaka özel dersi tercih edin.  Affina, İngilizce özel derslerde en iyi yabancı uzmanlarla çalışır; kendi öğrenme tarzınıza, hedeflerinize ve mesleğinizin gereklerine uygun yöntemlerle, en hızlı şekilde öğrenmenizi sağlar.  Bizde her İngilizce ders kişiye özeldir, terzi işi hazırlanır.  Kendi seviyeniz, yetenekleriniz ve hedeflerinize göre İngilizce eğitim programı yapılır.  Öğrenme modelinize göre kendi hızınızda ders alırsınız. İster dil eğitim merkezimizde, ister ofisinizde, ister evinizde.

Geleceğinizin kontrolü sizin ellerinizde: iyi planlarsanız ve motive olarak sıkı çalışırsanız hedeflerinize mutlaka ulaşırsınız. 

Akademik direktörümüz ve eğitim danışmanlarımız her öğrenciyle tek tek ilgilenir, gelişimini takip eder, hedeflerine ulaşıyor mu, ilerleme var mı kontrol eder.  Uluslararası standartta İngilizce eğitimi almanın ve etkinliği dünyaca kanıtlanmış İngilizce eğitim kaynaklarını kullanmanın farkını yaşarsınız.

Terzi işi

SENARYONUZU SİZ SEÇİN

Özel dersleri Genel İngilizce öğrenme amaçlı alabileceğiniz gibi, İngilizce konuşma pratiği yapmak, İş İngilizcenizi geliştirmek, İngilizce profesyonel yazışma becerileri kazanmak veya belirli bir sunum ya da toplantı hazırlığı amacıyla da talep edebilirsiniz.

Kişiye ozel

BİREBİR İLGİ

Gelin birebir çalışalım ve geleceğinizi şansa bırakmayalım. Affina, sektördeki standart İngilizce dil kursu yaklaşımından umduğunu bulamayan, ve kendisine özel, birebir İngilizce ders almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir dil eğitim kurumudur.  


Bu programı beğendiniz mi?  Hemen teklif alın:  

Hemen Teklif Alın *
Hemen Teklif Alın
Hangi programı beğendiniz? *