Yoğun ve Hızlı Programlarımız

Yapacak bir ton işiniz varken İngilizceye bir türlü zaman ayıramıyorsanız yoğun ve hızlı programlarımızı tercih edin.  Bu programlarla İngilizce seviyenizi artırabilir, stratejik iletişim becerilerinizi geliştirebilirsiniz.  Dilerseniz belirli bir senaryoya veya duruma özel, ekibinize göre hazırlanmış bir program hazırlayabiliriz.  Eğitim materyallerimizi Türk iş dünyasındaki profesyonellerin ihtiyaçlarına göre özelleştiren, kendileri de iş dünyasından gelen uzman eğitmenlerimiz kariyer hedeflerinize hızla ve başarıyla ulaşmanızı sağlar.  

dual-carriageway.png

Dual Track

Dual Track iki eğitmenle verilen yoğun İngilizce öğrenme yöntemidir.  Bir eğitmenimiz İngilizce konuşmanıza, sunum becerinize, beden dilinize ve konuşma odaklı öğelere odaklanırken, diğer eğitmenimiz İngilizce yazışmanıza, yazıyla ilgili eksikliklerinize yoğunlaşır. Böylece yoğun bir programla iki yönden gelişirsiniz.  

2 Haftalık Program: Haftanın 5 günü, 09:30 - 12:30 veya 13:30 - 16:30 arası.  TOPLAM 30 saat.

man-sprinting.png

Fast Track

Tek eğitmen, bir öğrenci 1 - 2 haftalık yoğun programla çalışır.  İçerik ve yöntem bir senaryoya göre planlanır. Örneğin uluslararası bir şirketle iş görüşmesi yapacaksanız ve mülakat İngilizce olacaksa Fast Track ile hazırlanabilirsiniz. Benzer şekilde yönetim kurulu sunumu, yatırımcılarla toplantı, önemli bir fuar veya konferans öncesi ''native'' beceriler geliştirmek, gireceğiniz ortama uygun bir dil ve üslupla İngilizce kullanmak istiyorsanız bize güvenebilirsiniz.  

1 Haftalık Program:  Haftanın 5 günü, 09:30 - 13:30 veya 14:00 - 18:00 arası.  TOPLAM 20 saat. Veya Haftasonu Modülü: Cumartesi - Pazar / 09:30 - 17:30 arası.  TOPLAM 16 saat.

gym-weight-for-lifting.png

Power Track

Power Track İngilizceye daha çok zaman ayırabilecek profesyoneller içindir.  Bu yöntemin farkı evinize gittiğinizde çalışmanız gerekecek çok yoğun ödevlerinizin olmasıdır.  Daha dayanıklı, boş zamanı daha çok olanlar bu metodu seçmelidir.  Süre aşağı yukarı aynı olmakla beraber verim daha yüksektir. Sonuçta ne kadar İngilizceye maruz kalırsanız ve ne kadar prova/egzersiz yaparsanız o kadar yol alırsınız.  Power Track ile daha yoğun İngilizce çalışarak kısa sürede paslanan İngilizce becerilerinizi cilalayabilirsiniz.  Örnek program aşağıdadır:

1 Haftalık Program: Haftanın 5 günü, 10:00 - 17:00 arası.  TOPLAM 35 saat. 

*Yukarıdaki seçeneklerden farklı frekansta yoğun eğitim de alabilirsiniz.

Bu programı beğendiniz mi?  Hemen teklif alın:  

Hemen Teklif Alın *
Hemen Teklif Alın