Grup Programlarımız

En çok talep gören ve en verimli programlarımızdan biri kurumların kendi adreslerindeki kapalı grup eğitimleridir.  Dil ve iletişim ihtiyaçlarını dikkate alarak yöneticiler ve kilit iletişim pozisyonlarındaki çalışanlar için ayrı gruplar oluştururuz.  Katılımcılar ayrı bir adrese gitmek zorunda kalmadığından dersler yoğun iş tempolarına daha uyumlu olur.  Böylece hem çalışanlar daha motive hem daha enerjik olurlar.

 
Presentation Skills Workshops, Schneider Elektrik, Square Frame.png

EKİP RUHUYLA

Ekip arkadaşlarıyla birlikte ders almak, yetişkin bireylerin toplum önündeki çekingenliğini daha kolay aşmasını sağlar.  Ayrıca, eğitim içeriği, egzersizler ve kullanılacak tüm araçlar katılımcıların ortak ihtiyaçlarına göre seçilir.  Örneğin, finans departmanına uluslararası finans ve yatırım konularını temel alan İngilizce eğitim uygulanırken, ilaç ürün yöneticilerine ilaç ürün lansmanı ve pazarlaması odaklı bir eğitim müfredatı çizilir.


SİZE ÖZEL DERS PLANIYLA

Derslerin kurum içerisinde yapılması devamlılık ve seviye gelişim kontrolleri açısından da İnsan Kaynakları departmanının yükünü hafifletir.  Affina, Akademik Direktör yönetiminde katılımcıların ön analizi, grupların en ideal şekilde organize edilmesi, devam ve gelişim durumunun profesyonel şekilde rapor edilmesi, gerektiğinde ve anında yapıcı müdahalelerin yapılması ve gruba özel terzi işi program tasarlama konularında sektör kalite lideridir ve IK / Eğitim bölümlerinin yükünü hafifletmeyi kendine misyon edinmiştir.

Presentation Skills Group Picture square frame.png

21st Century Skills.png

21. yüzyılın İngİlİzcesİ

Türk iş dünyasındaki profesyonellerin 21. Yüzyılın gerektirdiği global İngilizce becerilerini kazanmasını hedefleyen Affina kurumunuzun ve departmanınızın iletişim ihtiyaçlarına göre eğitimler hazırlar. Ekip arkadaşlarınızın, günlük hayatta ve işlerinde karşılaştıkları gerçek durumlarda İngilizceyi en güzel şekilde kullanabilmelerini sağlayacaktır.  

Tanıtım, demo ve size özel çözümlerimiz için ofisimizle görüşünüz.  


Bu programı beğendiniz mi?  Hemen teklif alın:  

Hemen Teklif Alın *
Hemen Teklif Alın
Hangi programı beğendiniz? *