Müşterilerimiz

Kurumlarını ülkemizde ve yurtdışında temsil eden, karar vericiler ve iletişimciler Affina'nın ana müşteri kitlesidir.  Bizim müşterilerimiz için gramer ve kelime bilgisi yolun sadece başlangıcıdır; asıl hedefleri küresel iş piyasasına yakışacak düzeyde İngilizce iletişim becerilerini geliştirmektir.  Müşterilerimizin yoğun programlarına İngilizce öğrenimini sıkıştırabilmek adına üç özel uygulamamız var:.

Size Uygun Lokasyonda Görüşüyoruz

Size uygun lokasyonda görüşüyoruz 

Size uygun bir lokasyonda ders veriyoruz; ister evinizde, ister ofisinizde. Yoğun temponuza ayak uydurabilecek, verimli ders alabileceğiniz lokasyonda karar kılıyoruz.  İstanbul'un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında ders almanız mümkün. 

Simit and Tea, Uygun Olduğunuz Gün ve Saatte Buluşuyorus

Uygun olduğunuz gün ve saatte buluşuyoruz  

Uygun günleri ve saatleri siz seçiyorsunuz.  Size uygun yer, gün ve saatte eğitim veriyoruz.  Örneğin mesaiye başlamadan önce ofisinizde ders alabilirsiniz. İş çıkışında bizim ofisimize gelebilirsiniz, veya eğitmenimiz haftasonu evinize gelebilir.

Reading Square Frame.png

Size Uygun İçerik Ve Ödev Planlıyoruz

Çok yoğun çalıştığınız için zamanın sizin için en değerli şey olduğunu biliyoruz.  Bu nedenle güncel eğitim metodolojilerinden faydalanarak günlük yaşamınızda pratik anlamda İngilizceyle buluşmanızı sağlayacak inovatif çözümler sunuyoruz.


Referanslarımız ve örnek işlerimizle ilgili görüşmek için aşağıdaki formu doldurunuz.

Adınız / Soyadınız *
Adınız / Soyadınız