Yöntemimiz

İhtiyaç analizi:  Affina'nın ilk ve en önemli farkı ihtiyaç analizidir.  Akademik kadromuz sizinle birebir görüşerek hem dil öğrenmenizi hem de beceri geliştirmenizi sağlayacak size özel bir program tasarlarlar.

 
Our Four-Tiered Approach
Cari Freer, Tower Talk, Square Frame.png

Global İngilizce:

Dünyanın dört bir köşesinde İngilizce görüştüğünüz kişilerin hepsinin anadili İngilizce olmayabilir.  Beliki de şirketinizin CEO'su bir Fransiz; doğal olarak İngiliz deyişlerini veya Amerikan kalıplarını bilmeyecektir ki zaten siz de bilmiyorsunuz.  O yüzden daha yükseğe odaklanın, global iş İngilizcesini öğrenin, diyoruz.  

Customized for Turkish Professionals

Türk profesyonellere özel:

Türk dili hemen her açıdan İngiliz dilinin tam tersi.  Bir Türkün İngilizce öğrenmesi bir Almana, Fransıza, İspanyola, hatta Araplara kıyasla daha zor.  İşte bu nedenle Türk profesyonellerin hem kültürel hem de dilsel anlamda daha kolay öğrenebilecekleri yöntemler geliştirdik. 

Presentation Skills Workshops, Schneider Elektrik, Square Frame.png

Mesleğinize özel ingilizce:

Dil öğreniminde insanların kültürel yapıları ve etnik kökenleri kadar mesleki ihtiyaçları da önemlidir.  Ekibimiz sizinle kapsamlı bir ihtiyaç analizi gerçekleştirerek İngilizceyi işinizde ve kişisel hayatınızda nasıl kullanacağınızı belirleyecektir.  

Individualized Lessons for You

Kişiye özel öğrenme:

Her bireyin öğrenme tarzı farklıdır; nasıl, nerde, ne zaman öğreneceğiyle ilgili sevdiği, sevmediği şeyler farklıdır.  İlk ihtiyaç analizinde daha önce aldığınız dersleri, kursları değerlendiriyor ve size en uygun, en etkin öğrenme metodunu tercih ediyoruz.