Bizim Hikayemiz ve Misyonumuz

Affina, bir dil sevdalısı olan Çağatay Dönmez'in başarı hikayesidir.  İngilizceye tutkuyla ve merakla anadiline yakın düzeyde hakim olmanın yanısıra Japon dili ve kültürüne uzun yıllar ilgi göstermiş ve kendisini geliştirmiştir. Dil tutkusuyla, profesyonellerin ihtiyaç duyduğu dil eğitimlerini özenle geliştirmekte ve sunmaktadır. 

Do you have 21st Century Skills?

YENİ BECERİLERLE ÖZGÜVENİNİZ ARTSIN

Affina sıradan bir dil okulu modelinde çalışma; dil öğrenimini gramer kurallarının ve sözcük dağarcığının çok ötesinde görür.  İngilizce öğrenmek isteyen profesyoneller için çözüm odaklı, kişiye özel programlar geliştirmeyi ilke ediniriz. Öğrencilerine, hem özel yaşamlarında özgüvenlerini artıracak, hem de kariyerlerinin her adımında yardımcı olacak İngilizce iletişim becerilerini kazandırmayı hedefleriz.


We work with the largest companies in Turkey.

EN İYİ ŞİRKETLERİN TERCİHİ

Türkiye'nin en büyük bankaları, ilaç firmaları, holdingleri ve bu kurumların en üst yönetimleri Affina'nın yaklaşımını takdir etmekte; eğitimlerinden yararlanmaktadır. 21. yüzyılın gerektirdiği global iletişim becerilerini edinmek, mevcut dil kapasitelerini geliştirmek ve profesyonel İngilizcenin inceliklerine vakıf olmak için Affina'yı tercih etmektedir. 


Customized, 4 tier approach to education

DÖRT KADEMELİ ÖZELLEŞTİRME

Affina'nın başarısı dört kademeli terzi işi eğitim modelinde yatmaktadır.  Kişiye özel, çözüm odaklı, beceri esaslı ve Türk profesyonellerin iş ihtiyaçlarını gözeten bu dört kademeli yaklaşım dil öğreniminde Affina'yı benzersiz kılmaktadır.


Our Mission is Improved Communication

MİSYONUMUZ İLETİŞİM

Misyonumuz, müşterilerimizin sadece daha iyi İngilizce konuşmaları değil, işlerini daha iyi yapmalarını sağlayacak ve dünya çapında daha parlak kariyer fırsatlarının önünü açacak iletişim becerilerini kazandırmaktır.

Eğitimlerimizden yararlanmak isterseniz, aşağıdaki linki tıklayarak kısa ihtiyaç analizi forumunu doldurunuz.  Eğitim danışmanlarımız size en uygun profesyonel İngilizce programlarını sunmak için iletişime geçecektir.