Size özel eğitim çözümları

Uluslarası Sunum Becerileri

 

Bu programda ulusal ve uluslararası iş toplantılarında etkili İngilizce sunum teknikleri öğretilmektedir. Sunumun “etki”, “geçişler”, “vurgu” gibi unsurlarına ve farklı anlarda kullanılması gereken İngilizceye odaklanılmaktadır.

Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Sunum Hazırlama Desteği

 

Bu program önemli bir sunumu hazırlamanıza ve prova yapmanıza yardım etmek için hazırlanmıştır. Eğitmeniniz sunumun çok etkili olması ve uluslararası standartları karşılaması için size koçluk yapacaktır. İngilizceniz orta seviye bile olsa, sunumunuz etkili ve başarılı olabilir.


İngilizce Yazışma Teknikleri

 

Bu eğitime katılanlar global profesyonel iletişimin üç ana prensibine odaklanırlar. İş yazışmalarının amacı kültürel nedenlerle yanlış anlamaları önlemek; direkt, nazik, saygılı ve profesyonel yazabilmektir. Program yazılı iletişimin her türünü kapsar; e-posta, yönetici özeti, resmi e-posta ve istatistiksel raporlama gibi.

Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


E-posta Yazma Becerileri

 

İş amaçlı yazışmalarda önemli olan kültürel nedenlerle yanlış anlamaları önlemek; direkt, nazik, saygılı ve profesyonel yazabilmektir. Bu programda e-posta yazımına odaklanılarak global profesyonel iletişimin üç ana prensibi işlenir. Hem resmi hem kişisel e-posta yazım örnekleri değerlendirilir.


Günlük İngilizce Konuşmanın Püf Noktaları

 

 

Bu eğitimde anadili İngilizce olanlar karşısında İngilizcenizin kulağa daha akıcı gelmesini sağlayacak püf noktalarını gösteriyoruz. Eğitimin birinci gününde katılımcılar mevcut becerilerini kullanarak anadilleri İngilizceymiş gibi nasıl konuşacaklarını görürler. İkinci günde ise, yeni bir stil öğreneceksiniz; İngilizce konuşulan bir ülkedeymiş gibi zaman geçireceksiniz. Hem İngilizce anadilinizmiş gibi konuşma taktikleri öğrenecek hem de anadili İngilizce olanların aksanını daha rahat anlayacaksınız. 


Global Pazarlara İngilizce Satış

 

 

Bu program satış ekibinizin dünyanın her yerinde daha etkili satış yapmalarını sağlayacaktır. Global pazarlarda büyük satış yapmanın en önemli sırrı uyum gösterebilmektir. Uyumlu satış ekipleri, dil becerilerini ve satış tekniklerini potansiyel müşterilerin kültürel beklentilerine göre uyarlayabilmelidir. İşte bu eğitimde İngilizce ile çeşitli satış teknikleri ve kültürler arası iletişim becerileri birleştirilerek verilmektedir.


Biraz da İş Konuşalım: Profesyoneller için İngilizce

 

 

 

Bu program,iş ortamlarında daha üst düzey İngilizce konuşmanızı sağlayacaktır. En önemlisi, katılımcılar projelerini daha net anlatacakları, müşterilerini ikna edecekleri üst düzey gramer kalıplarını öğrenirler. Böylece daha profesyonel networking yapabilir, telekonferanslarda daha akıcı olur, anlaşma müzakerelerinde daha usta bir dil kullanır ve hepsi bir yana ekibinizdeki yabancı çalışanları daha iyi motive edebilirsiniz. İnteraktif bir ortamda, gerçek hayattan alınan senaryolarla çalışın, İngilizcenizi 21. Yüzyıl profesyonelliğine yükseltin.  

Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Mikro – Makro İngilizce: 

Profesyoneller için Stratejik İletişim Becerileri

 

 

 

Üst düzey profesyoneller için sadece iletişim kurmak yeterli değildir; etkili ve sonuca ulaşan iletişim şarttır. Dil öğrenmenin nihai noktası, o dile stratejik anlamda hakim olabilmektir. İngilizceyi stratejik olarak kullanabilmek için iki şeyi anlamanız gerekir: Şematik (Profesyonel) Beceriler ve Dil Becerileri.

Profesyonel becerileri kavradıkça dili daha işlevsel kullanabilirsiniz. Dil becerileriniz geliştikçe gramer, cümle yapısı ve sözdizimi açısından daha düzgün cümleler kurabilirsiniz. Bu eğitimde İngilizcenin mikro ve makro bileşenlerine eğileceksiniz. Her iki konsepti kavradıkça İngilizceyi stratejik anlamda kullanabileceksiniz. 


Kültürler arası İletişim - Türkiye ve Dünya

 

 

Bu program, yurtdışında görev alacak Türk veya ülkemizdeki bir pozisyona atanan ve çok-uluslu ekiplerle çalışacak yabancı profesyoneller için geliştirilmiştir. Bu eğitimi alanlar, farklı kültürlerden gelen kişilerle daha keyifli ve daha etkin iş ikişkileri kurabilirler. Eğitim boyunca yeni görevinize kısa sürede uyum sağlamanız için sosyal, kültürel ve iş yapış biçimlerindeki farklılıkları göreceksiniz. Böyle bir eğitimden fayda sağlamak için en az orta düzeyde İngilizceniz olmalıdır.


İngilizcenin Melodisi

 

Bu eğitim İnglizce aksanınızı iyileştirmek için tasarlanmıştır. Önce İngilizce konuşurken kaslarınızı daha iyi kullanmayı öğrenmelisiniz. İngilizce aksanınızı düzeltirseniz hem anadili İngilizce olanlar sizi daha kolay anlar hem de sizin özgüveniniz artar.


Mülakata Hazırlık

 

Bu program sizi her açıdan yapacağınız iş görüşmesine hazırlayacak: dil becerileri, soru-cevap, nazik soru sorma teknikleri, beden dilini aynalamak gibi. Eğitim süresince çeşitli senaryolar ile rol çalışmaları yaparak farklı mülakaat tarzlarına hazırlanacaksınız.


İngilizcenin Sesi

 

 

 

Sunum yaparken Türk konuşmacıların İngilizcesi dünyanın diğer ülkelerinden gelenlere kıyasla sizce nasıl? Peki sizin İngilizceniz şirketinizin kurumsal kimliğini, prestijini yansıtacak düzeyde mi?

Bu eğitimde, sizler gibi anadili İngilizce olmayanlar için pratik ses ve telaffuz tekniklerine odaklanacak, kolay, doğal ve etkili bir aksanla konuşmanızı sağlayacağız.


En Büyük Hatam:

Bir Aşk ve Ayrılık Hikayesi

 

 

 

 

İngilizce ve Türkçe dilleri pek çok açıdan birbirinin zıttı. Dolayısıyla Türkçe düşünerek İngilizce konuşunca onulmaz hatalar yapılabiliyor. Bu interaktif seminerde gülerek, eğlenerek her gün farkında bile olmadan yaptığınız İngilizce hatalarını öğreneceksiniz. Bu hatalarınızı tek başınıza fark etmeniz zor, ama Dragoman Akademi'nin yardımıyla gidermeniz son derece kolaydır.

Türklerin sık yaptığı hataları içeren bir dizi eğlenceli video hazırladık. Hep karıştırdığınız temel gramer konuları, baş belası telaffuz kuralları, yazım ve imla yanlışlarını bu eğitimde çözeceksiniz.


Bu programı beğendiniz mi?  Hemen teklif alın:

Hemen Teklif Alın *
Hemen Teklif Alın
Hangi programı beğendiniz? *