top of page
Gradyan Okyanus

İşimizin Kısaca Tanımı

İş dünyasından yöneticilerin, profesyonellerin ve kilit iletişim pozisyonlarında olan çalışanların İş için İngilizce iletişim becerilerini geliştirebilmeleri için özel eğitim program ve çözümleri sunuyoruz. Siz de çok hızlı ve sürekli değişen dünyamız ve global pazarda kariyerinizde ilerlemek, başarılı olmak için olmazsa olmaz İş İngilizcesi ve 21. yüzyıl iletişim becerilerinizi geliştirmek, güncel tutmak istiyorsanız

DOĞRU ADRESTESİNİZ!

Öne Çıkan Program ve Hizmetlerimiz

Mavi Tema Portresi

Yöneticilere Özel Yeni ve Yenilikçi İngilizce Koçluğu

Farklı bir pencereden bakmanız, farklı bakış açıları geliştirmeniz gereken sürekli ve çok hızlı değişen iş dünyasında, iş ingilizcesi / genel ingilizce iletişim becerilerinizi ve bu alanda özgüveninizi geliştirebilmeniz için yanınızdayız. Executive English Coaching.

Tüm Program ve Hizmetlerimiz

Kurumlardan Kapalı Gruplar için İş İngilizcesi Odaklı ''Workshop'' Programları

Kurumlardan kapalı gruplara sunduğumuz 1, 2 ya da 3 günlük özel ve farklı İş İngilizcesi becerilerine odaklı ''workshop'' programlarımızla her seviyeden yöneticilerin ve kilit iletişim pozisyonlarında olan çalışanların İngilizce iletişim becerilerini geliştiriyoruz. Etkin, hızlı ve yoğun İngilizce eğitim formatında verdiğimiz bu programlarımızdan bazıları ise şunlardır:

İngilizce Sunum Teknikleri - Becerileri, İngilizce Yazışma Teknikleri, Profesyonel İngilizce Eposta Yazma Becerileri, İngilizce Rapor Yazma Teknikleri, İngilizce Toplantı ve Müzakere Becerileri, İngilizce Topluluk Önünde Konuşma Becerileri, İngilizce Sosyalleşme Becerileri, İngilizce Telefonda Etkin İletişim, İngilizce Telekonferans / Videokonferans Becerileri, İngilizce Satış Teknikleri - Becerileri, İnsan Kaynakları için İngilizce, vs.

Gruplar ve Bireylere özel İngilizce Konuşma Atölyeleri

Katılımcılarımızın daha akıcı İngilizce konuşabilmeleri, bu konuda özgüvenlerinin gelişmesi amacıyla hazırlayıp sunduğumuz İngilizce konuşma pratiği atölyelerimiz, Genel İngilizce veya İş İngilizcesi odaklıdır. ''Business English Speaking Lab / İş İngilizcesi Konuşma Atölyesi'' ve ''General English Fluency Lab / Genel İngilizce Akıcılık ve Konuşma Pratiği Atölyesi'' olmak üzere 2 ayrı program veriyoruz. Kurumsal müşterilerimizden kapalı gruplara özel tasarlayıp sunduğumuz ya da bireylere özel bire-bir ya da ikiye-bir sunduğumuz bu programlarımız ile katılımcılarımızın konfor alanlarından çıkmalarını, özel rol ve diyalog çalışmaları ile İngilizce iletişim becerilerini geliştirmelerini sağlıyoruz

Yöneticilere özel Yeni ve Yenilikçi İş İngilizcesi Koçluğu

Hedef odaklı ve kişiye özel bire-bir veya ikiye-bir programlarımızla İş İngilizcesi ya da Genel İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirin!

İhtiyaç ve beklentilerinize göre ''Challenge Me'', ''Smartfix'' ve ''Activate Your English'' olmak üzere 3 farklı İş İngilizcesi programı sunuyoruz. Önemli bir İngilizce sunum yapmanız ve bu sunuma hazırlanmanız gerekiyorsa / İngilizce toplantı yönetmeniz ya da bir toplantıya katılmanız gerekiyorsa / İngilizce rapor yazmanız, İngilizce yazışma becerilerinizi geliştirmeniz gerekiyorsa / İşiniz gereği daha etkin ve akıcı İngilizce konuşmak istiyorsanız / İngilizcenizin zayıf olduğunu düşündüğünüz alanlarına odaklanmak ve bu eksiklerinizi gidermek istiyorsanız / İngilizce altyapınız, temeliniz ve eğitiminiz var ancak uzun bir süredir kullanmamış ve şimdi de iş değişikliği, görev gereği ya da ilgili başka bir gelişme nedeniyle tekrar İngilizcenizi kullanmanız, konuşmanız gerekiyorsa, vb. doğru yerdesiniz.

Detaylı ön analiz sonucu sunduğumuz yukarıdaki kişiye özel, terzi işi İş İngilizcesi eğitimi programlarımızdan biri mutlaka sizin için uygun olacaktır.

Kurumlardan Kapalı Gruplar için Özel Tasarım / Terzi İşi Üst Düzey İngilizce Eğitim Programları

Yöneticileriniz, çalışanlarınız için spesifik İngilizce iletişim ihtiyaç ve hedeflerinize göre kurumunuza özel program da tasarlayabiliyoruz. Söz konusu programlarımızı hedef gruplarınız için çeşitli iş senaryoları, departman / bölümlere özel ingilizce iletişim ihtiyaçları (ingilizce müşteri ilişkileri, call center, ingilizce yazışma - özel rapor yazma, ingilizce finans, ingilizce satış, vs.) ve bazı özel üst düzey ingilizce iletişim becerileri odaklı olarak kurumunuza özel tasarlayıp sunuyoruz.

İK ve Yetenek Yönetimi Bölümleri için İşe Alımda İngilizce Seviye Tespit / Beceri Düzeyi Analiz ve Destek Hizmetleri

İşe alım süreçlerinde adayların genel ingilizce ya da iş ingilizceleri seviyelerini ve bazı özel alanlarda ingilizce yetkinlik / becerilerini belirleme ihtiyacı olan kurumlar, aşağıdaki hizmetlerimizden faydalanabilirler:

İngilizce test uygulamaları / İngilizce sözlü analiz ve değerlendirme, ölçme / Özel yetkinlikler ve becerileri ölçme - değerlendirme

İngilizce iş görüşmesi - mülakat desteği

Raporlama ve öneriler

İşe alım sonrası özel eğitim & gelişim programları

İngilizce Dilbilgisi - Gramer Atölyeleri

Farklı seviye - beceri düzeylerine göre sunduğumuz, problem alanlarına, yaygın dilbilgisi hatalarına odaklanan interaktif İngilizce dilbilgisi - gramer eğitim programlarımızla bu alandaki zayıflıklarınızı giderebilir, İngilizce iletişim konusunda özgüveninizi geliştirebilir, daha profesyonel ve etkin İngilizce iletişim kurabilirsiniz. 

Müşterilerimizden Görüş ve Yorumlar

Affina Eğitim ve Danışmanlık ailesi ile uzun yıllardır işbirliği içerisindeyiz.

Gerek yabancı üst düzey yöneticilerimizin birebir özel derslerinde gerekse kurum içinde dönem dönem yaptığımız İngilizce eğitimlerimizde güvenerek, çalışanlarımızı kendileriyle buluşturduk.

Her ders sonrası katılımcı devam ve gelişim durumlarını da titizlikle bizlerle paylaşmaktadırlar, böylece kurum olarak çalışanlarımıza yaptığımız yatırımın geri dönüşünü de takip edebilmekteyiz.

Profesyonel ve titiz iş birliği için çok teşekkür ederiz.

Denizbank / Deniz Akademi

Affina Eğitim ve Danışmanlık ile çalışmalarımız çok verimli ve keyifli geçti. Öncelikle bizi dinlediler ve eğitim ihtiyaçlarımızı anladılar. Taleplerimize uygun eğitim programlarının oluşturulmasını sağladılar. Eğitim programı boyunca düzenli olarak bilgilendirildik. Aylık raporlarla çalışanlarımızın gelişimini takip edebildik. Eğitmenler çok profesyonel ve alanlarında başarılı idi. Çok rahat iletişim kurabildik, sınıfları yönetme konusunda da beraber keyifli çalıştık. Eğitim alan çalışanlarımızdan çok olumlu geri dönüşler aldık. Hem eğitmenlerden hem de eğitimde kullanılan materyallerden çok memnun kaldılar. Affina'ya değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Intertech / Inter Akademi

- Eğitimi çok beğendim, email yazarken dikkat edilmesi gereken unsurlar, İngilizce kalıplar ve bir email'i nasıl sadeleştirebiliriz,  bir cümleyi karşı tarafa nasıl pozitif iletebiliriz gibi güzel konulara değinildi.

- Oldukça verimli, faydalı, etkin bir eğitimdi. Aldığım en iyi eğitimlerden biriydi.

- Çok yararlı bir eğitimdi. Eğitmenimiz çok güzel anlattı ve faydalı olacak pratikler yaptırdı. Eğitmenimizin enerjisi çok yüksek.

- Eğitmenimizin öğretici ve rahatlatıcı bir tarzı var.

Farklı workshop program katılımcılarımızdan yorumlar

Eğitmenim iş disiplini yüksek, eğitimciliğe gönül vermiş, öğrencinin ihtiyacına uygun hem farklı hem öğretici materyaller sunmak konusunda çok başarılı bir eğitmendi. Kendisiyle tanışma fırsatı bulduğum ve eğitim aldığım için çok memnunum.

Sizlere de tüm desteğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Bir bankada üst düzey yönetici

Bize Ulaşın

İngilizce dil ve iletişim becerilerinizi geliştirmek, iş hayatınızda bu alanlarda daha iyi performans göstermek mi istiyorsunuz?
Beraber çalışalım, size de destek olalım ve katkıda bulunalım!
Bizimle iletişime geçin veya aşağıdaki formu ihtiyacınıza göre doldurun, biz sizinle iletişime geçelim. 
Çapa 1
bottom of page